«Аталанта» – «Інтер». Прогноз і ставка Юрія Шевченка

21:45, 01 сер 2020
Прогнозом на матч Серії А «Аталанта» – «Інтер» ділиться Юрій Шевченко, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», автор телеграм-каналу «ДжанлукаЛападула» і ведучий подкасту «Діти Папи Карло» про італійський футбол.

Антоніо Конте каже, що його не цікавить друге місце. Джан П’єро Гасперіні дивиться на ситуацію інакше. «Аталанта» ніколи не була другою, та ще й з точки зору фінансів мова йде про різницю у декілька мільйонів. Тому «Аталанті» дуже б хотілося випередити «Інтер». Напевно, і Конте розраховує на друге місце, але ж каже протилежне – грає з суперниками у психологічні ігри.

«Аталанта» не програє вже 17 турів. Останнім часом команда Гасперіні стала менше забивати, але й у захисті діє більш надійно. До неймовірного показника у сто голів лише два точні удари, але у «Інтера» найкраща оборона Серії А – 36 пропущених голів за 37 турів.

Для «Інтера» друга сходинка – ще одне нагадування про те, що команда була за крок від скудетто. Для «Аталанти» – історична подія. Мені здається, бергамаски будуть битися за перемогу будь-якою ціною, і все ж таки мають стати другими – вони це заслужили.

Ординар: Програш
Серія А
21:45/1 сер
«Аталанта» – «Інтер»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0