Astralis vs G2. Прогноз і ставка Олександра Петрика

21:45, 29 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Astralis vs G2, який відбудеться в рамках турніру StarLadder Berlin Major з CS:GO.

У другому турі мейджора в Берліні зіграють G2 і Astralis. Матч між G2 і NaVi прогнозував вчора, і там G2, незважаючи на те що коефіцієнти на перемогу були вищими, змогли перемогти «народжених перемагати».

В принципі там був рівний матч за всіма статтями. NaVi ще не до кінця в турнірі, якраз цим і скористався G2, хоча заслуг у французів віднімати не варто. Вони грають добре, у них є класна картинка гри, у них класно вистрілюють персоналії, включаються всі, крім основних гравців. У моральному плані мені дуже подобається G2 на цьому чемпіонаті. Якраз те, чого їм не вистачало раніше. Загалом, G2 грає добре.

Сьогодні у них матч проти Astralis. Безумовно, данці дуже грізна команда. Це вони довели вже в першому матчі, де грали проти хоч і маловідомих, але небезпечних DreamEaters. Astralis контролював хід поєдинку, не допускав помилок, і найголовніше, карав опонентів за найменші помилки. Astralis дуже круто контролює гру, це його сильна сторона. Але в матчі з G2 буде справжня перевірка на міцність. Наскільки Astralis готовий до чемпіонату, поки відповісти складно.

G2 напевно захоче зіграти проти Astralis оверпас. Не знаю, викреслять данці цю карту чи ні, але якщо викреслять оверпас, то з великою часткою ймовірності залишиться dust2, на якій G2 відчуває себе чудово, і у Astralis є шанс там програти.

Букмекери оцінюють цей поєдинок односторонньо. Вони вважають, що Astralis переможе, але я абсолютно з ними не згоден. Мені здається, що буде приблизно рівний поєдинок. G2 відчуває себе краще, тому що давно грає на турнірі, вже набрав певну форму по ходу івенту. Astralis багато що буде в новинку, і кілька взятих ключових раундів можуть все вирішити. За маппулом у Astralis немає ніякої переваги, з досвіду на турнірі так само. Тому для мене ця гра рівна.

Знайшов цікаву ставку. Можна поставити на перемогу G2 з форою (+3,5) раунду. Мало того що ми віримо в перемогу андердога, але ми ще себе і застрахуємо на випадок, якщо французи будуть вести себе, як французи і віддадуть якійсь камбек, коли будуть вести в рахунку. Або данці поведуть себе, як датчани і видадуть якийсь нереальний камбек в складній ситуації і витягнуть гру, завершивши її з перевагою в кілька раундів.

Я роблю ставку на G2 з форою (+3,5) раунду.

Ординар: Програш
CS:GO. StarLadder Berlin Major
21:45/29 сер
Astralis vs G2
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0