Astralis vs DreamEaters. Прогноз і ставка Олександра Петрика

14:15, 28 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Astralis vs DreamEaters, який відбудеться в рамках турніру StarLadder Berlin Major з CS:GO.

У стартовому для Astralis матчі на Starladder Berlin Major 2019 данці будуть протистояти головній сенсації мейджора – DreamEaters.

Важко було до початку мейджора припустити, що DreamEaters дійдуть так далеко. Мало того, що вони подолали Challengers Stage, так ще і як вони це зробили! По дорозі до Legends Stage росіяни здолали представників тир-1 сцени в особі Vitality і NRG, а в матчі за вихід в поточний етап сенсаційно впоралися з forZe. У команди немає якихось нереальних напрацювань, вони просто впевнено роблять те, що й робили раніше. Думаю, багато в чому причина перемог DE полягає в міцній моральній складовій. Хлопці хоч і молоді, але впевнено стріляють і пересуваються картою навіть в найвідповідальніший момент.

Astralis отримали перший посів перед цим турніром, хоч і не перебувають на першому місці в поточному рейтингу HLTV. Данці після перемоги на минулому мейджорі значно просіли в плані результатів, однак я не думаю, що 3-4 і 5-6 місця на великих турнірах – вкрай поганий результат. Так, вони не найкраща команда світу, але все одно залишаються одним з головних претендентів на перемогу на мейджорі.

Прогноз карти тут багато чого не дасть, однак не варто забувати, що легенди тільки починають турнір, а такі команди як DreamEaters вже влилися в турнірний режим. Це може їм сильно допомогти, так що я повірю в команду з Росії і зроблю ставку на їхню перемогу з форою +5,5 раундів. Коефіцієнт дуже хороший!

Ординар: Програш
CS: GO. StarLadder Berlin Major
14:15/28 сер
Astralis vs DreamEaters
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Бонуси за реєстрацію
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Букмекерська контора «Фан Спорт» надає для нових гравців бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 1 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
7
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0