«Астана» – «Галатасарай». Прогноз Максима Гіленка

19:00, 30 вер 2015
Невдахи першого туру зустрінуться у Казахстані. Цей матч розпочинається раніше за інші, о сьомій вечора. А тому, попри не дуже популярні на наших теренах команди, аудиторія у поєдинку має бути чимала. Експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко розбирався у букмекерській лінії цього матчу.

Завдяки давнім реформам УЄФА через так званий «шлях чемпіонів» до ЛЧ постійно пробиваються не дуже сильні команди. У своїх групах вони зазвичай виступають поставниками очок. Хто оступиться у поєдинках з «поставниками» – на вихід з групи вже не претендує. Цього сезону до «поставників» можна зарахувати БАТЕ, «Маккабі», «Мальме» та «Астану».

Так, «Галатасарай» зараз виглядає непереконливо – 11 очок і 4 місце після 6 турів турецької Суперліги. Але ж «Астана» виступає і того гірше. У команди дві поразки поспіль у чемпіонаті та нічия у Кубку. Як наслідок, втрата лідерства.

Турецький клуб ще не втратив амбіцій поборотися за вихід з групи. Вирішальними тут будуть спарені матчі із «Бенфікою». Але поки «Галатасараю» брати максимум з виїзду у Казахстан. Думаю, туркам це вдасться. Перемога «Галатасарая» на «William Hill» має приємний коефіцієнт 2.40.

Ординар: Програш
Ліга Чемпіонів
19:00/30 вер
«Астана» - «Галатасарай»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0