Аслан Карацев – Джордан Томпсон: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:30, 02 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Аслан Карацев – Джордан Томпсон у 2-му колі US Open.

Аслан Карацев продовжує перебувати не в кращому стані. Навіть матч з іспанцем Муньяром дався йому не дуже просто, хоча суперник на харді вкрай рідко демонструє хоч якісь пристойні результати. У другому колі точно буде складніше Аслану. Все-таки фізично він зараз не так готовий, як на старті сезону. На жаль. Тому навіть вихід до третього кола на US Open стане відмінним результатом.

Але Томпсон – в’язкий суперник. Він вміє грати на харді. Він не майстер подачі, але вміє правильно розвивати атаки, вміє тягнути м’ячі, коли це потрібно. Він теж не в кращому своєму стані, але з характером у нього все добре. У першому колі в п’ятому сеті на тай-брейку дотиснув Маджера, хоча гра складалася вкрай важко для нього.Припускаю, що матч буде складним для обох, напевно затяжним. На мій погляд, Томпсон візьме два сети в цій зустрічі. Він стабільніший. А Аслан грає більш різко, він атакує. Але останнім часом через не найкращу фізичну готовність помилок багато. Він сам багато дарує терплячим суперникам.

Ординар: Виграш
US Open. 2-е коло
20:30/2 вер
Аслан Карацев – Джордан Томпсон
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі