«Арсенал» – «Тоттенхем»: прогноз і ставка. У дербі граємо статистичні тренди

18:30, 14 бер 2021
Найбільш соковите протистояння в турі відбудеться на «Емірейтс», де з’ясовувати відношення будуть давні закляті вороги.

Північно-лондонська битва, підкріплена неабиякою ворожнечею між «Канонірами» та «Шпорами» – це справжнє свято для простого футбольного фаната. Споглядати настільки принципову зустріч, переповнену емоціями і де кожна з команд показує свій характер, не проявляючи жалості до суперника ні в одному з мікроепізодів – справжнє задоволення.

Вже виходячи з вищесказаного, перший тренд вимальовується сам собою – гірчичники. У переважній більшості очних поєдинків, судді стають чи не головними персонами матчу. Гра першого кола на арені «Тоттенхема» до такої не відносилася, але в той же час, якщо уважно пошерстити історію ігор між командами, ви рідко де побачите хоча б дві підряд зустрічі через низ за жовтими картками. Як правило, за менше обов’язково слідує верх і наш матч не повинен стати виключенням.

Другий і третій момент, на яких стану акцентувати увагу – це фоли і офсайди. У зв’язку з тим, що команда Моуріньо досить низько сідає і починає свої атаки з глибини, «Тоттенхем» і є однією з найбільш низових команд за кількістю забігів в положення поза грою. Власне, «Шпори» та «Вулвз» єдині в АПЛ, хто потрапляють в офсайд в середньому менш ніж один раз за гру.

На «Емірейтс» це вже традиція, що «Каноніри» показують куди більш високі цифри в цьому плані. Тільки за останні чотири сезони (з 2016 року) «Арсенал» в рідних стінах бував в положенні поза грою 23 рази, а «Тоттенхем» всього 5 (3:1, 5:2, 8:1, 7:1). «Лілово-білі» й в першості 20-21, в цілому вміло тримають задню лінію, ловлячи опонентів в офсайдну пастку в середньому більше двох разів за зустріч.

Що стосується порушень правил, то тут фаворитами поправу можна вважати гостей, а «Каноніри» – саме та команда, граючи проти якої на фолах, на дистанції можна бути в плюсі. Поряд з «Ман Сіті», «Пушкарі» мають найнижчі показники в лізі за кількістю порушень – 9.2, але на відміну від «Містян», підопічні Артети на собі збирають в середньому 11 фолів за матч. Починаючи з сезону 17-18, в очних битвах частота фолу з боку «Шпор» стабільно вище, як власне і в нинішній першості Моур і Ко грають в рази агресивніше за банду Артети.

Ординар: Програш
АПЛ
18:30/14 бер
«Арсенал» – «Тоттенхем»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
АПЛ
18:30/14 бер
«Арсенал» – «Тоттенхем»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Повернення
АПЛ
18:30/14 бер
«Арсенал» – «Тоттенхем»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
23575 14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0