«Арсенал» – «Саутгемптон». Прогноз Олександра Золотогорського

21:45/02 лют '16

Олександр Золотогорський, постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2», продовжує прогнозувати 24-й тур АПЛ. На черзі матч «Арсенал» –  «Саутгемптон». 

«Арсенал» турнірна ситуація зобов’язує лише вигравати. Та й боржок після матчу на «Сент-Мері» «Каноніри» мають. Є й позитиви в кадровому плані. Найголовніше, що повернувся Алексіс Санчес. William Hill пропонує дуже привабливу спеціальну пропозицію на його гол і перемогу лондонців. Але я хочу почати місяць обережніше. Чилієць все ж багато зіграв у кубковому матчі, можливо Венгер його берегтиме і використає на обмежений проміжок часу. Тим паче не очікую багато голів – «Саутгемптон» вже три матч поспіль не пропускає.

Також у грі опорник Франсіс Коклєн. Нарешті центральна зона зацементується, як треба. Мене, наприклад, дуже інтригує можливість використання француза разом із Ремзі. Як на мене, це найкращий варіант опорної зони для «Арсенала».

«Саутгемптон» в порядку, питань нема. Але вдома «Арсенал» має вигравати. Команда Арсена Венгера вирішує складніші завдання в Прем’єр-Лізі і перемога над «Святими» – обов’язкова умова для їхнього вирішення. 1.8 – чудовий коефіцієнт для гри.

Ординар: Програш
«Арсенал» – «Саутгемптон»
02.02.2016 21:45 ЕЕТ
АПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0