«Арсенал» – «Лестер». Прогноз Івана Громікова

21:45/11 сер '17

Прогнозом на перший матч сезону Прем’єр-ліги між «Арсеналом» та «Лестером» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

«Арсенал» привчив до провалів у стартових матчах сезону, але я думаю, що цього разу команда Венгера його уникне. «Каноніри» мають бути більш-менше підготовленими: схему з трьома захисниками вони награвали ще з весни, у них є новий форвард, який добре пограв за команду у предсезонці, а у центрі півзахсту збільшується роль швейцарця Граніта Джаки.

А ось у «Лестера» в центральній зоні проблеми, а у захисті, напевно, буде випробувана нова пара центральних захисників. В півзахисті Крейг Шекспір не може розрахувати ні на Данні Дрінквотера, ні на його потенційного конкурента — новачка Вісенте Іборру. У «Арсенала» має бути повний контроль над центральною зоною, і я думаю, що вразити ворота «Лестера» господарям вдасться більше, ніж одного разу. В той же час команда Шекспіра завжди небезпечна у контрнаступах, тому хороша результативність першого поєдинку сезону дуже ймовірна. «Арсенал» також пропускав у кожній літній грі. Оберу cтавку «Арсенал» переможе і обидві забˋють» з коефіцієнтом 3.0.

 

Ординар: Виграш
«Арсенал» - «Лестер»
11.08.2017 21:45 ЕЕТ
АПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосували 5 людей
Пройде 80%
Не пройде 20%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
80% гравців вважають
що ця ставка виграє!
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0