«Арсенал» – «Крістал Пелес»: прогноз і ставка Івана Громікова

22:00, 14 січ 2021
Прогнозом на матч англійської Прем’єр-ліги «Арсенал» – «Крістал Пелес» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

«Арсенал» добре провів святковий період, вигравши всі три поєдинки. Оновлення складу пішло на користь: більш молода команда Артети грає менш схематично, а завершує атаки досвідчений Александр Ляказетт, який теж отримав можливість проводити більше часу на футбольному полі.

Господарі є фаворитами матчу проти «Крістал Пелес», який в останньому турі виграв перший з семи матчів для себе. Але команда Роя Ходжсона має хороші показники у протистояннях з «Арсеналом», зігравши внічию чотири поспіль матчі. Не програвали «Орли» також і у двох останніх поєдинках на «Емерійтс».

Тому ставити на перемогу «Арсенала» (та й ще з низьким коефіцієнтом) я не стану. Пропоную взяти ставку на «обидві заб’ють». «Арсенал» став забивати більше, «Пелес» зараз теж в порядку в атакувальному плані, і на першому плані до Вілфріда Заха додався Ебері Езе. Коефіцієнт на цей варіант хороший – 1.94.

Ординар: Програш
АПЛ
22:00/14 січ
«Арсенал» - «Крістал Пелес»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0