«Арсенал» – «Борнмут». Прогноз Олександра Золотогорського

19:30/28 гру '15

Олександр Золотогорський, постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2», склав прогноз на матч 19-го туру АПЛ, в якому зустрінуться «Арсенал» та «Борнмут». Наш експерт очікує, що претенденти на чемпіонство покажуть свою спортивну злість і зроблять все, щоби зустріти Новий Рік у піднесеному настрої.

«Арсенал» – дуже злий після катастрофи в Саутгемптоні. Але у чемпіонських перегонах ще нічого не втрачено. Треба зібратися і вигравати вдома у «Борнмута».

Напевно, головна похибка у грі проти святих – відсутність ротації. Треба було ввести свіжі сили, нехай це навіть молоді і необстріляні. Гірше б точно не було. Наступний матч також вимагає свіжості і думаю, що Венгер зробить кілька змін. Наприклад, замість Мертезакера, Фламіні і Кемпбелла вийдуть Габріель, Чамберс і Окслейд-Чемберлен.

Але є і гравці безальтернативні. І серед них безперечно головний бомбардир – Олів’є Жиру. Думаю, що гра з «Борнмутом» – це найкращий шанс для нього забити. Буде багато силових дуелей ,він має вигравати боротьбу, тероризувати захисників і використати гольові можливості, які неодмінно в нього будуть. Отже, перша моя ставка на цей матч – це використання спец пропозиції від William Hill «Олів’є Жиру заб’є і Арсенал виграє» за 2.37.

Хотілося б так одразу не полишати цей матч, а спробувати ще обережно зіграти фору, а також голи «Арсенала». Я не боюся грати на канонірів – аж надто висока мотивація і спортивна злість. Тим більше, в «Борнмута» чергові проблеми з кадрами – під питання виступ у матч Гаррі Артера і Джоша Кінга.

Фора (-1) на PariMatch з можливістю повернення коштує 1.7. Цілком ігровий коефіцієнт. Тотали напряму грати не зовсім зручно. Трохи вони занижені. А покладатися на «більше 2.5» голів «Арсенала» все ж достатньо ризиковано. Я спробую взяти ставку, яка може стати виграшною і про двох забитих м’ячах лондонців. Є на William Hill таке котирування – «Арсенал заб’є в обох таймах». І має коефіцієнт аж 2.25. Чудово! Зрозуміло, що розлючені «ганнери» одразу підуть в атаку. Мають забити вже в першому таймі. Потім, як завжди, можуть створити собі проблеми і з’явиться необхідність забивати і після перерви. Це абсолютно типовий сценарій для «Арсенала». І в будь-якому разі, цей коефіцієнт вартує, щоби на ньому зіграти.

Ординар: Програш
АПЛ
19:30/28 гру
«Арсенал» - «Борнмут»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
АПЛ
19:30/28 гру
«Арсенал» - «Борнмут»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
АПЛ
19:30/28 гру
«Арсенал» - «Борнмут»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0