«Аріс» – «Колос»: прогноз і ставка Щоденника динамівця

21:00, 17 вер 2020
Грає
«Колос» зіграє на виїзді проти грецького клубу «Аріс». Щоденник динамівця пропонує для вас прогноз та ставку на цю гру.

«Колос» та «Аріс» мають мінімум досвіду в єврокубках, так що в цьому плані та готовності психологічно, команди плюс/мінус будуть на одному рівні. Греки завжди дуже сильно грали вдома, однак за порожніх трибун ця гра буде без тієї божевільною атмосфери, яка могла б бути за підтримки фанів.

У вівторок ми спостерігали, як молода команда «Динамо» грала проти такої ж за досвідом команди АЗ. Було багато нервозності і страху, тож гра перетворилась в шахову партію, в якій виграла більш терпляча команда. Я не просто так навів приклад матчу «Динамо», адже у матчі «Колоса» та «Аріса» буде схожа ситуація. «Колос» явно буде діяти другим номером, а це у команди Костишина виходить досить добре.

Очікую, що ми станемо свідками дуже обережної гри, команди навряд чи будуть оголювати тили, тож зливи моментів та ударів ми не побачимо. Прогнозую мінімум голів, так що найбільш логічним варіантом для ставки вважаю ТМ (2.5) за 1.74.

Ординар: Програш
Ліга Європи
21:00/17 вер
«Аріс» - «Колос»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Програми лояльності
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
Вступити до програми
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0