Аріна Соболенко – Юлія Путінцева. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

21:15, 29 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Аріна Соболенко – Юлія Путінцева у другому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться у четвер, 29 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі Соболенко виграє переконливо.

Дуже принциповий матч був у Аріни Соболенко в першому колі, вона обіграла Вікторію Азаренко. Соболенко після матчу сказала, що не очікувала такої агресивної гри від суперниці і не розуміє, як їй вдалося повернутися в матч.

Думаю, з Путінцевою має бути легше. В мощі Юлія сильно поступається дівчині з Білорусі. Подача у Аріни набагато могутніша. Дуже складно буде Путінцевої триматися в матчі тільки за рахунок хорошого пересування по корту. Якщо Соболенко не допускатиме багато грубих помилок, буде досить стабільна, то і виграє в двох сетах. Перевага за швидкістю у неї дуже велика.

Путінцева пройшла Медісон Бренгл, але зараз суперниця більш високого рівня, до того ж грає в активний теніс, постійно атакує. Думаю, з цим напором Путінцева не зможе впоратися. Так що поставлю на перемогу Аріни в двох сетах.

Ординар: Програш
US Open - 2019. 2-е коло
21:15/29 сер
Аріна Соболенко – Юлія Путінцева
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0