Аріна Соболенко – Кароліна Плішкова: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:00, 14 сер 2021
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Аріна Соболенко – Кароліна Плішкова у півфіналі турніру WTA в Монреалі.

Переоцінила я можливості Вікторії Азаренко у вчорашньому матчі проти Аріни Соболенко. Не встигала Азаренко за атаками Соболенко, ще й помилялася досить багато. Все-таки потрібно їй ще набрати форму. Соболенко поступалася у другому сеті 2:4, але зуміла вчасно додати й «закрити» партію. Непогано вона себе почуває.

Але й Кароліна Плішкова в порядку. Програвала 2:4 у першому сеті Соррібес-Тормо, але потім взяла 10 геймів поспіль – 6:4, 6:0. А до цього з іспанкою багато хто мучився, ніяк не могли «забити» її. Плішкова зуміла «підібрати ключі».

У цьому матчі вважаю фаворитом Соболенко, але ставку виберу таку «Соболенко виграє більше ніж (12.5) геймів». Зовсім простої перемоги бути не повинно. Цілком може бути, що один з сетів закінчиться 7:5 або 7:6. Та не можна й трьох сетів виключати. Соболенко – дівчина непередбачувана, навіть порівняла б її з Сереною Вільямс. Та й Плішкова в хорошій формі, не повинна просто так віддавати півфінал.

Ординар: Програш
Турнір WTA. Монреаль. 1/2 фіналу
20:00/14 сер
Аріна Соболенко – Кароліна Плішкова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі