Аргентина – Колумбія. Прогноз Олексія Андронова

01:30/16 лис '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч Аргентина – Колумбія в 12-му турі південноамериканської кваліфікації ЧС-2018. Гра відбудеться в ніч з вівторка на середу на стадіоні «Дель Бісентенаріо» в Сан-Хуані. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі зуміє забити Ліонель Мессі.

Цей матч життєво важливий для аргентинської збірної, якщо вона, звичайно, збирається їхати на чемпіонат світу. Програвати колумбійцям точно не можна ні за яких обставин. А очікування не найоптимістичніші, враховуючи, який розгром бразильці вчинили аргентинцям. Але все-таки я думаю, що Колумбія зараз не така сильна. Зрозуміло, для неї цей матч також важливий, вона буде впиратися в Аргентині, але все-таки зараз аргентинці повинні показати себе.

Вони повинні показати, що в збірній Аргентини зібрані особистості, що у неї є командний дух, який може дозволити поїхати на світову першість. Тут, звичайно, повинні проявляти себе ті, від кого багато чого чекають. Тому я ставлю на гол Лео Мессі. Все-таки він б’є штрафні і пенальті. А коефіцієнт пропонують 2,05. На мій погляд, один з кращих варіантів на таку гру.

Ординар: Виграш
Аргентина - Колумбія
16.11.2016 01:30 ЕЕТ
ЧС-2018. Кваліфікація. Південна Америка. 12-й тур
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0