«Аполон» – «Стумбрас». Прогноз і ставка Сергія Сіренка

20:00/19 лип '18

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Сергій Сіренко зробив прогноз на матч Ліги Європи між командами «Аполон» та «Стумбрас». Прогнозист очікує перемогу кіпріотів та їх прохід в наступний раунд змагань.

Кіпріоти скоро зламають собі всі зуби об литовські загородження. Вчора в ЛЧ «АПОЕЛ» став жертвою «Судуви» за підсумками двоматчевого протистояння, а завтра в ЛЄ ризикує залишитися ні з чим віце-чемпіон Кіпру «Аполон» в грі проти середняка литовського чемпіонату «Стумбраса».

Перша зустріч в Литві видалася важкою для обох колективів, з в’язким стилем гри від господарів поля. Дощ усю гру не вщухав, на деякий час доводилося навіть зупиняти матч і цей факт безумовно грав на руку литовцям, які у доданий арбітром час, на контрвипаді, спромоглися вирвати перемогу.

«Стумбрас» залишив враження повністю закритої команди і це також проглядається у внутрішній першості Литви, де в графі забиті м’ячі за 18 поєдинків значиться лише 15 голів. На забитий м’яч в Кіпрі литовці навряд чи награють, але й пропускати багато не будуть. Помітно, що «Стумбрас» організовано грає в обороні, фактично виставляючи автобус перед суперником. Заграю перемогу «Аполону» через низ по тоталу. Скоріш за все матч завершиться з рахунком 2:0.

Ординар: Виграш
Ліга Європи
20:00/19 лип
«Аполон» – «Стумбрас»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0