Анжеліка Кербер – Сімона Халеп. Прогноз Ганни Чакветадзе

14:30/25 жов '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Анжеліка Кербер – Сімона Халеп в другому турі «Червоної групи» підсумкового турніру року WTA, який проходить в Сінгапурі. Зустріч відбудеться днем у вівторок. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде затяжна боротьба.

Не можу сказати, що гра Кербер в стартовому матчі вразила. Цибулкова більшу частину зустрічі на рівних боролася. Халеп виграла більш переконливо, але чи робить це її фаворитом? Не впевнена. Частенько дівчата грали останнім часом. Халеп веде 4:3. На «Вімблдоні» виграла Анжеліка 7:5, 7:6. У Канаді Халеп взяла реванш у трьох партіях, а вже в Цинциннаті знову виграла Кербер. Але, як мені здається, що Кербер зараз виглядає менш впевнено, ніж перед US Open і вже тим більше на самому US Open. Сил у кінці сезону не так багато. Для Халеп же сезон вийшов не дуже успішним. Не так багато перемог, на гранд-слемах не все вдалося.

Мені здається, що буде в’язка гра. Покриття не дуже швидке. Навряд чи Халеп виграє легко. Давно не видно було, щоб Кербер віддавала матч без боротьби. Вона завжди впирається до кінця, навіть якщо це не її день. Але і Кербер в своєму нинішньому стані розгромити румунку не зможе. Тому я роблю ставку на те, що в матчі буде більше 21,5 геймів.

Ординар: Програш
Анжеліка Кербер - Сімона Халеп
25.10.2016 14:30 ЕЕТ
Підсумковий турнір року WTA. Червона група. 2 тур
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0