Анжеліка Кербер – Крістіна Младенович. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:00, 26 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Анжеліка Кербер – Крістіна Младенович в першому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в понеділок, 26 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі німкеня виграє переконливо.

Младенович все ніяк не може вибратися з кризи, в яку потрапила приблизно два роки тому. Зміна тренера повною мірою не допомогла. Але, принаймні, вона перестала програвати матч за матчем. На ґрунті результати були непоганими. Але на харді в цьому сезоні у француженки поразок більше, ніж перемог – 7:11.

У Кербер справи теж йдуть не найкращим чином. Найслабший сезон для неї за останні роки. Вона вже випала з десятки. На Вімблдоні тільки коло пройшла. У Торонто та Цинциннаті програвала відразу, спочатку Касаткиній, потім Контавейт. Загадка – форма німкені.

Але все-таки поставлю на Кербер. На US Open їй комфортно грати, вона тут перемагала. Ну і все-таки набагато стабільніша Кербер. Младенович грає активніше, але багато помиляється. Німкеня просто може збирати її помилки, якщо сама фізично готова. Зазвичай досить легко Кербер справлялася з Младенович. Так що поставлю на її перемогу в двох сетах.

Ординар: Програш
US Open - 2019. 1-е коло
20:00/26 сер
Анжеліка Кербер - Крістіна Младенович
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від «Мелбет» на перший депозит до 2900 грн
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора «Мелбет» пропонує новим клієнтам отримати до 2900 грн на перший депозит. Для цього потрібно зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 42 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2900 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0