Англія U19 – Сербія U19: прогноз і ставка | Прагматизм чи безшабашність?

21:00, 22 чер 2022
У центральній частині Словаччини збірна «трьох левів» зіграє свій другий поєдинок на турнірі. В суперниках міцні та зубаті серби.

Сербські «орли» безапеляційно є однією з найяскравіших команд на форумі (якщо не найвидовищнішою). Гра першого туру проти Ізраїлю це наочно продемонструвала. Тенденція до пропущених м’ячів у Сербії зберігається, тобто їхня оборона була, є і буде найслабшою ланкою в структурі команди. Попереду у балканців зустрічі з більш грізними суперниками й висновок напрошується лише один – і від Англії, і від Австрії серби пропустять майже напевно.

Дивлячись на ігрову якість англійців у першому поєдинку проти австрійців, складається враження, що їх тренує Саутгейт, а вболівальники дивляться на молодіжну збірну, немов на дорослу. На ту, яка була на Євро-2021. Сухий прагматизм, гра на утримання без моментів, контроль задля контролю … Все це було вже у стартовому турі. Хочеться вірити, що англійська молодь не продовжить грати в такому ключі й надалі. У всякому разі, треба мати величезний досвід, аби проводити матчі в подібному стилі на постійній основі.

Якщо подивитися на результати збірної Сербії на дистанції (на той же відбірковий цикл), можна зробити висновок, що погану якість оборонних редутів вони нівелюють досить непоганою атакою. Хоча нашу збірну України в групі на відборі вони обійшли за рахунок ж/к (їх меншої кількості). Звучить смішно і тим не менш такі реалії. У непрограші фаворита впевненість на 99.9. В тому, що обом збірним вдасться відзначитися по разу – дав би відсотків 80. Власне, чому б не об’єднати ці два варіанти воєдино.

Ординар: Програш
Чемпіонат Європи U-19
21:00/22 чер
Англія U19 – Сербія U19
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
411
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі