Англія – Словаччина: прогноз і ставка Максима Кравця

19:00, 30 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч 1/8 фіналу Євро-2024 Англія – Словаччина.

Серед усіх фаворитів Євро збірна Англії справила, мабуть, найменш позитивне враження. Лише одна перемога на груповому етапі, лише два забиті голи (менше, ніж у одного Жоржа Мікаутадзе із Грузії). А з іншого боку – результат є, команда не просто вийшла із групи з першого місця, а й потрапила до легшої половини сітки. З одного боку сітки Англія, Нідерланди та Італія. З іншого – Іспанія, Франція, Португалія, Німеччина та Бельгія. Як то кажуть, відчуйте різницю.

За великим рахунком – шлях до фіналу для Англії відкритий. Принаймні, до чвертьфіналу так точно. При всій повазі до Словаччини, на мій погляд , це випадковий пасажир в плей-оф. Так, проти Бельгії Словаччина зуміла виграти завдяки дисципліні і самовіддачі, але в першу чергу завдяки посмішці фортуни. Навіть якщо забути про два незараховані голи Лукаку, то Бельгія за хG і так награла на два голи. Але не пощастило. Причому в підсумку не стільки Бельгії, як Україні. Втім, не будемо про сумне.

Я би поставив в цьому матчі на Англію, яка в плей-оф нарешті має почати грати в нормальний футбол. Але коефіцієнт все ж занадто невисокий. Куди більше мені подобається ставка на те, що Словаччина не заб’є. Схиляюсь до 1:0 чи 2:0 на користь команди Саутгейта, а у 0:0 в основний час я все ж вірю більше, ніж в 2:1 чи 3:1. Тому ставлю на те, що Словаччина в основний час не заб’є.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/8 фіналу
19:00/30 чер
Англія – Словаччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі