Англія – Словаччина: прогноз і ставка Максима Гіленка

19:00, 30 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч 1/8 фіналу Євро-2024 Англія – Словаччина.

Новини із тренування збірної Англії принесли чудове.

Захисник Марк Гехі, говорячи про підготовку проти словаків, каже: «Робота над виконанням пенальті у команді йде дуже добре. Нам подобається практикувати цей елемент гри. Ми тренували удари після тренування, деякі гравці додатково залишалися та відпрацьовували пенальті. Ми не думаємо про те, щоб пройти Словаччину по пенальті у неділю. Але якщо справа дійде до серії 11-метрових, ми будемо добре підготовлені». Читаючи подібне, розумієш, що Саутгейту вдалося майже неможливе: з найвеселішої команди Європи зробити найвідразливiшу.

Адже збірну Англії багато хто полюбив зовсім не за результати. Вона раніше могла пропустити Євро-2008, а в сімдесяті взагалі жодного разу не відібратися на чемпіонат світу, але вона принаймні відповідала стилю англійського футболу. Нехай веселий бий-біжи, але принаймні веселий – у команд Гаскойна та Ширера, Бекхема та Джеррарда був стиль, який розкривав найкращих футболістів нації.

Нині ж збірна Англії винятково сіра. Найкращі гравці атаки у світі старанно відстоюють нулі із сербами, що гарантуватиме перше місце. І якщо проти умовної Німеччини можна буде принаймні насолоджуватися суперництвом меча та щита, то зі словаками ми можемо побачити дуель двох команд, кожна з яких переходитиме центр поля з великим небажанням.

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/8 фіналу
19:00/30 чер
Англія – Словаччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі