Англія – Швейцарія: прогноз і ставки | Більше боротьби з відсутністю креативу

19:00, 06 лип 2024
«Меркур Шпіль-Арена» у Дюссельдорфі приймає перший матч другого ігрового дня чвертьфінальної програми Євро-2024. Йдемо в обхід бігмаркетам, розставляючи акценти у бік статистичних викладок.

Тихий жах дивитись на Англію нинішнього зразка. Якщо футбольні фанати називали «трьох левів» злом футболу на Євро-2020, то в сьогоднішній варіації слова не підібрати, як описати похмурий й боягузливий стиль Саутгейта. Те, що даному фахівцю настав час залишити пост коуча після форуму в Німеччині – це факт. Дійшло до того, що навіть польові гравці висловлюють невдоволення тренерською тактикою, так само як і не можна не помітити те, наскільки сковує атакуючий потенціал англійців пан Гарет. Буде дивом, якщо з наявною грою дана збірна дійде до фіналу, не кажучи вже про перемогу на турнірі.

Швейцарія – зразок для наслідування на Євро-2024. Провальні виступи у відбірному циклі змінилися чітко вибудуваною грою у груповому етапі, з якісним персональним пресингом, балансом й високою дисципліною. «Наті» пощастило і в тому, що у плей-оф випала куди легша сітка (в порівнянні з тими ж німцями), дивлячись на яку можна дійти до фіналу. Принаймні, за грою швейцарці виглядають сильнішими і за англійців, і за нідерландців, котрі поки що змогли зіграти у свій футбол лише у грі з випадковим гостем на стадії 1/8-ї фіналу в особі Румунії (3:0). Підопічні Якіна дві гри поспіль грають проти топ-суперників й в обох випадках демонструють ознаки статусної збірної.

Складно говорити про переможця матчу дивлячись на х-фактор у вигляді збірної Англії, її стилю та вміння виживати у безвихідних ситуаціях. Спробуємо відштовхнутися від того, що «три леви» є найнизовішою збірною на форумі за фолами, що вкотре довів матч проти Словаччини на попередній стадії (7:15), в той час як Швейцарія зіграє приблизно в тому ж стилі, що і у дуелі з Німеччиною, нав’язуючи більш іменитому опоненту силовий футбол в центрі поля. При суддівстві суворого італійського рефері в особі Даніеля Орсато цілком можна чекати як пробиття індивідуального верху з боку андердога за фолами та жовтими картками.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Іспанія – Німеччина: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/4 фіналу
19:00/6 лип
Англія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. 1/4 фіналу
19:00/6 лип
Англія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі