Англія – Швейцарія: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

19:00, 06 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч 1/4 фіналу Євро-2024 Англія – Швейцарія.

Англія відверто відскочила у матчі зі Словаччиною. Вдумайтеся, за коефіцієнтів очікуваних голів словаки були попереду. Беллінгем врятував команду Саутгейта за 1.5 хвилини до завершення доданого часу історичним ударом через себе. І так буває у футболі.

А з іншого боку – Швейцарія. Команда, що просто прекрасно себе показала на цьому ЄВРО. Яка не боїться фаворитів. І чому ж Англія має знову відскочити? Бо у них залишився певний статус? А що крім нього?

Мабуть, настав час Англії за ганебну гру отримати відповідний результат. Відмовок не буде – Швейцарія же не вважається ТОПом.

Ще один фактор, який грає проти Англії – ще одна проблема в обороні. Марк Геї матч пропустить через перебір жовтих карток. Відповідно, Саутгейту доведеться кроїти центр захисту і можливо випускати Данка. Не факт, що це покращить гру англійців.

На вихід у півфінал швейцарців дають коефіцієнт 2,50. Можна спробувати.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/4 фіналу
19:00/6 лип
Англія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі