Англія – Швейцарія: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

19:00, 06 лип 2024
Коментатор каналів Setanta Sports, автор Ютуб каналу «2по45» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на матч 1/4 фіналу Євро-2024 Англія – Швейцарія.

Команда Гарета Саутгейта відмучилася в матчі проти Словаччини, але пройшла до чвертьфіналу. Такий само блідий футбол англійці демонстрували і на груповому етапі. Втім Беллінгем, Кейн і компанія можуть додати по ходу турніру, тому як би симпатично не виглядала збірна Швейцарії, все ж таки моїм фаворитом залишається Англія.

Щодо команди Мурата Якіна, то яскравий груповий турнір далеко не означає, що команда успішно виступить в плей-оф. Яскравий приклад тому – команда Австрії, яка поступилася в 1/8 Туреччині.

Враховуючи відсутність Гуехі (основного центрального захисника), Гарет Саутгейт може відзеркалити схему Швейцарії, тобто перейти на 3 центральних захисники і таким чином гра матиме дуже засушливий характер, в якій кращі шанси перемогти будуть у англійців, враховуючи індивідуальну майстерність виконавців.

На виграш Англії в основний час букмекери із Favbet дають коефіцієнт 2,30. Щасти Вам!!!

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/4 фіналу
19:00/6 лип
Англія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі