Англія – Швейцарія: прогноз і ставка Максима Кравця

19:00, 06 лип 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч 1/4 фіналу Євро-2024 Англія – Швейцарія.

Якщо говорити відверто, то Англія мала залишити Євро ще на стадії 1/8. Проти Словаччини ми побачили абсолютна безідейну примітивну гру від команди Саутгейта. Маючи у складі таких технарів як Фоден, Сака, Беллінгем та Палмер, англійська команда скотилась до банальних навісів, які легко відбивались Шкриняром та компанією. А перший реальний момент Англія створила лише на 82 хвилині. Втім, фортуна і геній Джуда Беллінгема цього разу знову врятували «Трьох левів» від ганьби.

У той же час Швейцарія вийшла у чвертьфінал більше впевнено і обіграла не кого-небудь, а чинних чемпіонів італійців. Взагалі із тих команд, що залишились на Євро Швейцарія складає, мабуть, найбільш приємне враження після Іспанії та Німеччини. Жодної поразки, 3 із 4 матчів, дійсно, якісні.

Тим не менш, я не вірю в те, що такий склад Англії може так довго грати настільки погано. Рано чи пізно ці гравці мають почати грати так як вміють у клубах, можливо, навіть всупереч настановам Саутгейта.

І поставлю на те, що принаймні в основний час Англія не програє. На перемогу чи навіть прохід ставити не буду (якщо дійде до серії пенальті, то тут Зоммер має бути сильнішим за Пікфорда), але Англія із форою (0) мені подобається.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Ординар: Повернення
Євро-2024. 1/4 фіналу
19:00/6 лип
Англія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі