Англія – Швейцарія: прогноз і ставка Івана Громікова

19:00, 06 лип 2024
Прогнозом на матч 1/4 фіналу Євро-2024 Англія – Швейцарія ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Англія була в двох хвилинах від вильоту на попередній стадії, і такий результат би повністю відображав виступи команди Гарета Саутгейта. Хороше враження англійці справили лише в перші 30 хвилин матчу проти Сербії, а увесь інший час страждали та покладалися на індивідуально якість гравців.

Одного з них, Марка Гехі, Англія втратила перед цим поєдинок. Гехі є найкращим захисником збірної на турнірі, і не виключено, що його відсутність змусить тренера таки звернутися до гри в три центрбеки, зробивши ставку на фланги. Це те, що необхідно Англії, і буде доречним проти дуже організованої Швейцарії, яка грає в три центрбеки.

Перед стартом турніру Англія була б великим фаворитом в такому протистоянні, але зараз настрій інший. Та я все одно поставлю на те, що команда з сильнішими футболістами зможе вийти до півфіналу. Прохід Англії дають з коефіцієнтом 1,63.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/4 фіналу
19:00/6 лип
Англія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі