Англія – Швейцарія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:00, 06 лип 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч 1/4 фіналу Євро-2024 Англія – Швейцарія.

В Англії, здавалось би, легкий шлях до фіналу. На ньому з її-то можливостями можна пролетіти зі швидкістю світла. Але команда сама собі все ускладнює, не показуючи гру, гідну титулу чемпіона Європи. От зараз в суперниках у неї буде Швейцарія, яка і то значно цікавішою виглядає на турнірі.

Хлопці Якіна демонструють жагу до перемог, і в очній битві змусили Італію скласти повноваження чинного переможця Євро. Надійність і безпомилковість в обороні та легкість при створенні моментів в атаці – у швейцарців поки все реально, ніби по маслу.

В Англії є зірки на кожній позиції, але відсутня командна гра як така. Це навіть не гра, а муки як для таких виконавців як Беллінгем, Фоден, Кейн та інших. Таке враження, що в усіх цих футболістів гирі на ногах, від чого перевтома як фізична, так і моральна. Тут ще й на день менше відпочинку, ніж в суперника. Тому треба знов збирати волю в кулак і витягувати матч на морально-вольових. Інакше ніяк.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/4 фіналу
19:00/6 лип
Англія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі