Англія – Шотландія: прогноз і ставка. Демонстрація сили від Саутгейта

22:00, 18 чер 2021
На черзі другий тур восьмого ігрового дня. Розігрівшись на балканцях, «Леви» не повинні залишати й мокрого місця від аутсайдера підгрупи.

«Тартанова армія» Стіва Кларка з боєм кваліфікувалася на форум, пройшовши два етапи стикових зустрічей, де в обох випадках все вирішувалося шляхом післяматчевої лотереї. Стосовно стилістики гри, шотландці сповідують силовий футбол, який більше націлений на руйнування, ніж на творення. Багато боротьби, жорстких стиків й мало конструктиву в атаці. Власне, на шляху до Євро, Ізраїль та Сербію вони пройшли саме в такій манері.

З англійцями подібний стиль не спрацює, бо «Леви» й самі відчувають себе як риба у воді в даному ігровому аспекті, тільки класом вище. У минулому відбірковому циклі, в поєдинках проти топової Бельгії або тієї ж Росії, як раз таки ця сама різниця в класі і індивідуальній майстерності наочно відбилася на результатах Шотландії. Першим програли із загальною різницею 0:7 (0:4, 0:3), другим – 1:6 (0:4, 1:2).

У конкретно взятій зустрічі, насилу віриться в ефективність передньої лінії «Тартанової армії». Більш того, в матчі проти збірної великого калібру вони традиційно будуть зазнавати труднощів з доставкою м’яча в фінальну третину поля. Англія ще в центральному колі буде перекушувати більшість спроб просування суперника вперед, в той час як самі «Леви» в організації та продуктивності за частиною атаки будуть куди ефективніші. Нинішня збірна під проводом Саутгейта має всі ресурси для впевненого тріумфу над своїми британськими сусідами.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро 2021 (2020)
22:00/18 чер
Англія – Шотландія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
359
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі