Англія – Італія: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 11 чер 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч Ліги націй Англія — Італія.

У передматчевій прес-конференції Гарет Саутгейт наводив приклад інших збірних-грандів, тренери яких проводять потужні ротації у Лізі націй: Франція, Португалія, Іспанія. Саутгейт каже, що готовий змиритися із критикою за невдалі гру чи результат, але в нього є свої цілі. Як це розуміти? Напевно, як те, що лідери збірної проти Італії не зіграють. Не те щоб в Англії не було рівноцінних замін, але це все ж аргумент на користь Італії.

Моє особисте враження — Італія до Ліги націй ставиться більш відповідально. Це пов’язано і з останніми невдачами, і з тим, що багато довіри до молодих гравців, які дуже непогано себе проявляють.

Успіхи Саутгейта і Англії тримаються на прагматизмі і зосередженості. Цим англійці добивалися успіху на останніх мейджорах. Лігу націй до мейджорів не віднесеш, тому й збірна Англії тут грає як вийде. Гадаю, Італія зі своєю краще побудованою атакувальною грою зможе розраховувати на непрограш. Він оцінюється коефіцієнтом 2,06.

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/11 чер
Англія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
411
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі