Англія – Італія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 11 чер 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги націй Англія – Італія.

Вщухли емоції, але не стерлась з пам’яті остання зустріч цих суперників. Рік тому саме Англія та Італія билися у вирішальному матчі за статус чемпіона Європи. Фортуна тоді усміхнулася апеннінцям, і то лише у лотереї.

До нового побачення обидві команди підходять у незрозумілій, якщо не сказати сумнівній формі. Виступи команди Манчіні далекі від чемпіонських. Британці теж не найкращим чином стартували у цій Лізі Націй. Словом, очікування від матчу точно не гідні фіналу, в європейському тренді зараз дещо інші команди на виду.

Бігато збірних, Англія та Італія в їхньому числі, користуються нинішнім етапом і цим турніром, аби поступово вливати до складу і награвати нову генерацію. З одного боку бачимо більше ігрового часу в Саки, Беллінгема. А з іншого – феномен Ньонто. Через брак кваліфікованих форвардів в основі чемпіона Європи грає 18-річний вундеркінд зі швейцарської ліги.

Не беручи до уваги вкраплення молоді, склад англійців і рівень їхньої психології трохи більше вселяє довіри. Її достатньо, аби очікувати на перемогу. А для когось – вендету за програне Євро.

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Програш
Ліга націй
21:45/11 чер
Англія - Італія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
293
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі