Англія – Італія: прогноз і ставка Артема Франкова

21:45, 11 чер 2022
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч Ліги націй Англія – Італія.

Про відносини цих суперників можна написати книгу, і не одну, але навряд чи перелічені в ній поєдинки матимуть відношення до цього найближчого. Навіть фінал чемпіонату Європи, який закінчився перемогою італійців у серії 11-метрових, розлігся на часовій шкалі подій досить далеко, щоб ми будували на ньому якісь вигадки. Реванш? У майже товариському матчі? Та бійтеся бога!

Третій тур Ліги націй настає і в цій групі – хіба що для італійців це четвертий матч, а не третій (плюс фіналісима з Аргентиною). Гранди підходять до нього в не дуже звичному вигляді. З німцями вони обидва відвоювали за нічиєю 1:1 (щоправда, Англія в гостях), а ось з угорцями результати вийшли протилежними: італійці вдома досить впевнено виграли 2:1, англійці ж не зуміли подолати дефіцит захисників та влетіли до Будапешта 0:1.

Як бачите за коефіцієнтами, букмекери ставлять на перемогу англійців, до того ж нерезультативну (тотал більше 2,5 – 2,23, менше – 1,70).
Кофи на результат: 1,92 – 3,55 – 4,30

Моя ставка: перемога Англії – їм зараз потрібніша. Ну і хочеться!

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Програш
Ліга націй
21:45/11 чер
Англія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
E-foria: щоденний фрібет до 800 грн від Vbet
Тоді як футбольні фани чекають на ЄВРО-2020, фани кіберспорту VBET можуть насолодитися грою в Dota 2 та Counter–Strike: GO. Робіть ставки на матчі запропонованих турнірів та отримуйте щоденний кешбек 20% до 800 грн як фрібет (безкоштовну ставку).
37
Всі бонуси VBET
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі