Англія – Іспанія. Прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45/08 вер '18

Вивіска цього матчу просто топова. Хотілося б аби зміст поєдинку був відповідним. Аби це сталося треба аби обидві команди активно грали на атаку. У тому що так і станеться переконаний журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Молода та завзята збірна Англії на чолі із Гаретом Саутгейтом стала справжнім відкриттям ЧС-2018 і прагне продовжити свої успішні виступи вже у Лізі Націй. Якщо чесно, я дещо скептично ставився до суттєвого омолодження збірної Англії, але Саутгейт довів, що його довіра до умовних Пікфорда чи Лофутса-Чіка була небезпвідставною. Крім того Англія грає вдома, тож публіка вимагатиме від них активних дій попереду.

Ну а Іспанія це просто фаворит будь-яких змагань у якої у кожній ланці по суперзірці або навіть по декілька. У «Фурії Рохи» 12 поспіль матчів із забитими м’ячами і я не сумніваюся, що ця серія продовжиться. Нехай Дієго Коста пропустить матч з англійцями з особистих причин, проте у команді Луїса Енріке достатньо тих, хто здатен відзначитися. Здивований високими цифрами на ОЗ, тож рекомендую.

Ординар: Виграш
Ліга Націй
21:45/8 вер
Англія – Іспанія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0