Англія – ​​Іспанія. Прогноз Олексія Андронова

22:00/15 лис '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч Англія – Іспанія. Це товариська зустріч збірних команд. Гра відбудеться у вівторок ввечері на стадіоні «Вемблі» в Лондоні. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі команди зіграють результативно, забивши принаймні три м’ячі на двох.

Велика увага буде приділена цій зустрічі, яка пройде на «Вемблі». Збірна Англії – це завжди цікаво, а особливо після таких подій, як дві зміни тренера за короткий відрізок. Ну а Іспанія перероджується в нову команду. Все менше і менше людей в цій команді, які завойовували титули впродовж декількох років. Ми повинні побачити нові паростки іспанської команди.

Думаю, що і в цій зустрічі є непогані шанси побачити велику кількість м’ячів. Грати від оборони немає сенсу ні тим, ні іншим. Англійці грають удома. Іспанці представляють товар обличчям на «Вемблі». Так що повинна вийти досить відкрита гра. Моя ставка – «обидві команди заб’ють і тотал більше 2,5 м’яча». Дуже хороший коефіцієнт – 2,5.

Ординар: Виграш
Англія - ​​Іспанія
15.11.2016 22:00 ЕЕТ
Збірні. Товариський матч
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0