Англія – Хорватія: прогноз і ставка Вадима Скічка

16:00, 13 чер 2021
Вперше з 1996 року збірна Англії зіграє на великому турнірі на «Вемблі». Відповідальний поєдинок у якому не можна припуститися помилки. Тим паче з Хорватією у «Трьох левів» давні рахунки. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко передбачає результативність англійців.

Щодва роки у Англії мріють про повернення футболу додому. У 2021 це по суті сталося, адже чимало матчів відбуватимуться у Лондоні, зокрема півфінали та фінал. Отже «Трьом левам» слід цим скористатися та спробувати нарешті підкорити континент. Вперше у історії, між іншим! Перемога на ЧС-1966 досі залишається для Англії єдиним тріумфом. Але повернімося у сьогодення. Перед Євро-2020 Англія зіграла два товарняки у Мідлсбро де з однаковим рахунком 1:0 здолала Австрію та Румунію. Щоразу англійці забивали по перерві. У контексті Євро це може бути небезпечно – Саутгейту та компанії пасувало би з’ясувати як відзначатися до перерви, а краще у обох таймах, як вони це робили з Польщею, Албанією та Сан-Марино.

Відтоді як торік восени відновилися матчі збірних, Хорватія встигла зіграти 13 поєдинків. У 11 випадках «Картаті» пропускали. З їхнім захистом відверто щось не так. У всіх виїзних матчах проти Англії Хорватія неодмінно забивала, але водночас щоразу пропускала щонайменше двічі. Вважаю, що так буде і цього разу. Атака англійців превалюватиме над опонентом.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро-2020
16:00/13 чер
Англія - Хорватія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі