Англія – Хорватія: прогноз і ставка. «Леви» зламають балканський моноліт

16:00, 13 чер 2021
1-й тур у групі D стартує матчем на «Уемблі», в якому британці будуть ближчі до успіху.

Власне, як тут відразу не згадати про принциповість поєдинку для англійців. Раз в десятиліття хорвати незмінно стають перепоною на шляху у британців – будь то вихід на Євро або у фінал світового форуму. По першому випадку «Леви» сповна розрахувалися з «Шашковими», зараз же настала черга реваншистських настроїв за півфінал ЧС-2018.

Через три роки після крайнього великого турніру Англія зміцніла, обросла досвідом і дуже схоже на те, що їхнє нинішнє золоте покоління здатне на подвиг й досягнення поставлених цілей. На сьогодні у Саутгейта багато різних варіантів щодо варіювання складу. На кожній з позицій коуч має практично рівноцінних гравців, в зв’язку з чим на тій же груповій стадії ми можемо побачити відразу декілька різних схем та імен в стартовому складі, що в свою чергу дозволить англійцям підійти до матчів на виліт в відмінному фізичному стані.

По хорватам в більшій мірі все зрозуміло. Балканці зараз далеко не зразка трирічної давності. Хтось із лідерів покинув збірну, нині граючи постаріли й десь просіли за функціоналом. Тобто «Шашковим» нічого не залишається, як грати у свій звичний силовий футбол та сподіватися на удачу.

Немає сумнівів, що безліч атак британців будуть зустрічатися жорстко, агресивно, а суворий Даніель Орсато без уваги подібні епізоди не залишить. Цікаво, що за статистикою лише одна хорватська трійка Брозовіч – Віда – Чалета-Цар в сукупності дає 10 фолів. Логічно припустити, що від усієї балканської збірної в цілому варто очікувати цифр ще більше, в районі 15 порушень наприклад. Стабільно зупиняти в рамках правил швидкі випади британців у хорватів не вийде, як і відстояти нічийний результат їм навряд чи вдасться. «Леви» на підйомі, перемога за ними.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро 2021 (2020). Група D. 1-й тур
16:00/13 чер
Англія – Хорватія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Євро 2021 (2020). Група D. 1-й тур
16:00/13 чер
Англія – Хорватія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
359
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі