Англія – Хорватія: прогноз і ставка. Британська помста не знатиме меж

16:00, 13 чер 2021
Довгоочікуване Євро не за горами. Сьогодні розбираємо зустріч третього ігрового дня на «Уемблі» між родоначальниками футболу та віце-чемпіонами світу.

Збірна «Трьох Левів» – беззаперечний лідер квартету і перший поєдинок проти балканців, які переживають зміну поколінь, повинен наочно цей факт засвідчити. Власне, після ЧС-2018 регрес хорватів очевидний. Крім відходу зі збірної Манджукича, свій пік давно пройшли й нині діючи гравці середньої та задньої лінії, а в нападі той же Будимір далеко не заміна Маріо.

Те, що омолодження складу «Шахових» відіб’ється негативно на їхній якості гри й істотно просядуть результати, було зрозуміло і практично всі про це трубили в один голос. Статистика говорить сама за себе. З не найскладнішої відбіркової групи вдалося кваліфікуватися на Євро, але й там спостерігалися ігрові прогалини саме в гостьових зустрічах з Азербайджаном, Угорщиною та Уельсом. В Лізі Націй оборона хорватів нагадувала решето, плюс початок нинішнього відбору й стартова виїзна поразка від словенців ще раз демонструє нинішній рівень збірної.

Відносно англійців, остаточний склад на форум Саутгейт оголосить 25-го травня і в той же час й без цієї інформації зрозуміло, що на даний момент «золоте покоління» британців перевершує за всіма статтями кожного з суперників в групі D. Вельми доречно буде згадати і очне протистояння цих збірних на «Уемблі» в ЛН відразу після півфінального трилера на ЧС.

В той день англійці показали, наскільки ослабла хорватська дружина за досить короткий термін. Вони легко проходили центр поля та по-піжонськи розпоряджалися снарядом в завершальній фазі атак, що в наслідку вилилося в нервову кінцівку, в якій Кейн і компанія свого таки добилися. Ця вікторія й була показовою саме в плані подальшого розвитку, в якому рухаються збірні.

Не менш важливим аспектом є і той факт, що саме Хорватія зняла з пробігу Англію на крайньому форумі. З пам’яттю у британців завжди все було в повному порядку. Давайте згадаємо, як балканці не пустили англійців на Євро-2008 і що вже в наступному відборі збірна «Трьох Левів» зробила з «Шаховими», на які молекули розібрала тих (4:1 та 5:1). У стартовому турі все говорить на користь підопічних Саутгейта і я не бачу причин не загравати їхній успіх.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Виграш
Євро 2021 (2020)
16:00/13 чер
Англія – Хорватія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро 2021 (2020)
16:00/13 чер
Англія – Хорватія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі