Англія – Данія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 07 лип 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч 1/2 фіналу Євро 2021 (2020) Англія – Данія.

Англія – одна з найстабільніших команд цього турніру. Бере своє і не підпускає опонентів до своїх воріт. Дві перемоги над топ-збірними, до яких відношу Хорватію і Німеччину, ствердили переконання – колектив Саутгейта дійсно як ніколи готовий до серйозних звершень. І міцним фундаментом амбіцій слугує надійна оборона, яка досі не припускалася фатальних помилок. Але знов зберегти ворота сухими буде важко. Суперник, який багато створює в атаці та не вражав ціль лише в дебютному матчі, і то швидше через збіг обставин.

Данія у півфіналі, але для мене вона – усе ще вискочка. Сенсація, яка трапляється на кожному окремо взятому турнірі. Данська казка була сповненою драм і бойовиків. Це якщо спробувати втиснути її виступи у кіножанри. Втрата Еріксена, дві поразки поспіль на старті. Ну, а потім героїчний підйом і розстріл усіх опонентів на шляху. Як на мене, цього достатньо. Вікінги сказали усе, що мали на цьому Євро. Сумніваюся, що їм є що протиставити англійцям, більше за один забитий м’яч.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро-2020
22:00/7 лип
Англія – Данія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
18
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі