Анетт Контавейт – Онс Жабер: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

01:00, 15 жов 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Анетт Контавейт – Онс Жабер в 1/4 фіналу супертурніру в Індіан-Веллсі.

Досить непередбачувана пара. З одного боку, здається, що Анетт Контавейт зараз свіжіша, на кінцівку сезону вона зберегла більше сил. З іншого – Онс Жабер проводить класний сезон, у неї багато відмінних виступів і далеких проходів. Дівчина з Тунісу з великими проблемами стартувала, ледве-ледве зламавши опір Анастасії Севастової. Далі було простіше – впевнені перемоги над Коллінз та Калинською. Але росіянка занадто багато сил витратила, її банально не вистачило. І все-таки є у мене враження, що фізично Онс зараз не на топрівні.

Контавейт пройшла Б’янку Андреєску, це хороша перемога. А потім з легкістю обіграла бразилійку Хаддад, яка не зуміла зібратися після успіху в зустрічі з Плішковою. А не так давно Контавейт виграла турнір в Остраві. В чудовій формі естонка.

Була недавно зустріч між дівчатами в Цинциннаті. Там Жабер вирвала перемогу у третій партії, боротьба божевільна була. Але в той момент гра Онс мені подобалася більше. Зараз завдяки руху, більш різких ударів Контавейт повинна мати перевагу. Ставлю на неї.

Ординар: Програш
Турнір WTA. Індіан-Веллс. 1/4 фіналу
01:00/15 жов
Анетт Контавейт – Онс Жабер
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
298
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі