Анетт Контавейт – Гарбінє Мугуруса: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

15:00, 22 жов 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Анетт Контавейт – Гарбінє Мугуруса в 1/4 фіналу Кубка Кремля.

Хороший хід набрала під кінець сезону Анетт Контавейт. Вона вже виграла один титул в залі – в Остраві. Й у Москві виглядає відмінно – перемогла у двох сетах Синякову та Петкович. Розминки були для естонки.

А ось Гарбінє Мугурусі довелося докласти багато зусиль, щоб пройти Мартінцову. Чешка додала в цьому сезоні. І з нею рідко буває легко, вона хороший теніс показує. І тут зуміла виграти сет в іспанки.

Начебто хочеться поставити на Контавейт. Але вона йде фаворитом. І відчуваються «підводні камені». Гарбінє Мугуруса за талантом не поступиться, та й в залі її потужний теніс може бути успішним.

Я схиляюся до того, що буде боротьба. Контавейт грає стабільніше, можна її назвати фаворитом. Але навряд чи тут буде так само просто, як в матчах перших двох кіл. Може бути, 7:5, 6:4 виграє Анетт, або ж в трьох сетах все закінчиться. Припускаю, що Контавейт виграє більше 12.5 геймів.

Ординар: Програш
Кубок Кремля. 1/4 фіналу
15:00/22 жов
Анетт Контавейт – Гарбінє Мугуруса
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
335
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі