Андрій Рубльов – Жиль Сімон. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

21:30, 29 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Андрій Рубльов – Жиль Сімон у другому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться у четвер, 29 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі росіянин переможе.

Андрій Рубльов показав неймовірний теніс в матчі зі Стефаносом Ціціпасом. Швидко, різко, з високою швидкістю – приємно було дивитися, хоча в декількох сетах Рубльов упускав перевагу. Проблеми грецького тенісиста, що у нього почалися в кінці зустрічі судоми. Це означає, що він готовий гірше, ніж Рубльов. Андрій теж сказав, що у нього були проблеми з ногами, але він їх намагався не показувати. Важкою була зустріч, тенісисти витрачали енергію по повній програмі. Впевнена, це поки що найкращий матч на цьому US Open.

Далі у Рубльова Жиль Сімон. Француз теж грав 4 години з Фратанжело. Але тут два моменти потрібно відзначити. Суперник у Рубльова був набагато серйозніший. Ну й Сімон 4 години грав у невисокому темпі, але багато бігав. Рубльов теж бігав, але в найвищому темпі. Важливо, щоб Сімон не втягнув Рубльова у свій улюблений тягучий теніс. У такій грі він навіть Медведєва переміг на траві цього року.

Рубльов у відмінній формі. Вона залишилася з ним навіть після перемоги над Федерером. Він повинен запропонувати швидкості, які Сімон не готовий зараз підтримувати. Рубльов молодший, він відновився після травм. Вважаю, що Андрій має проходити далі. Може бути, Сімон сет зачепить, але не більше. Андрій повинен виграти максимум у чотирьох сетах.

Ординар: Повернення
US Open - 2019. 2-е коло
21:30/29 сер
Андрій Рубльов – Жиль Сімон
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0