Андрій Рубльов – Маттео Берреттіні. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

19:30, 02 вер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Андрій Рубльов – Маттео Берреттіні в четвертому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в понеділок, 2 вересня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде боротьба.

Чудовий матч видав Андрій Рубльов проти Ніка Кірьоса. Хоча ми його побоювалися, австралієць зараз добре готовий. Але Рубльов грає просто шикарно, постійно атакує, намагається нагнітати темп. І на його тлі Кірьос виглядав не надто впевнено.

Але матч з Берреттіні може бути не менш складним, якщо не більше. Все-таки після важливих великих перемог з’являється деяка розслабленість. Емоцій багато було витрачено, заново зібратися досить важко. Так, зараз Рубльов отримує задоволення від своєї гри, він на куражі. Але Берреттіні може створити складнощі. Він добре подає, у нього такі ж щільні удари на задній лінії, як і у Рубльова. І з впевненістю у італійця все в порядку. Він досить легко пройшов Гаске, Попиріна.

Думаю, що матч затягнеться, імовірно, мінімум 4 сети буде зіграно. Тому вибираю ставку на більше 37,5 геймів. Дуже хочеться сподіватися, що Рубльов виграє, але на легку перемогу розраховувати не варто.

Ординар: Програш
US Open - 2019. 4-е коло
19:30/2 вер
Андрій Рубльов - Маттео Берреттіні
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0