Андрій Рубльов – Френсіс Тіафо: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

03:30, 04 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Андрій Рубльов – Френсіс Тіафо у 3-му колі US Open.

Френсіс Тіафо – амбітна молода людина. З самої його появи говорили про велике майбутнє, але поки що, за великим рахунком, надій він не виправдовує. Тільки 50-й він у рейтингу, а вони майже ровесники з Рубльовим, який в топ-10. І зараз Тіафо багато наговорив, що хоче вийти проти Рубльова, хоче показати, на що він здатний. У мене є відчуття, що Тіафо просто перегорить перед цією зустріччю після всього сказаного.

Рубльов не показує кращої гри. Програний сет Портеро говорить про це. Але він тримає хороший рівень, який дозволяє йому справлятися відносно легко з середняками. Я не бачу, завдяки чому Тіафо збирається тут перемагати. Він не швидший, його удари не могутніші. Навряд чи у нього є перевага хоч у чомусь. Плюс він почав часто йти до сітки, й це далеко не завжди йому щось дає. Гра з льоту у нього дуже й дуже середня. Мені навіть здається, що він там програє частіше, ніж виграє.

Так що я в цьому матчі поставлю на менш як (39.5) геймів. Мені здається, Рубльов повинен впевнено проходити до четвертого кола.

Ординар: Програш
US Open. 3-є коло
03:30/4 вер
Андрій Рубльов – Френсіс Тіафо
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі