Андрій Рубльов – Бенуа Пер: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:00, 20 сер 2021
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Андрій Рубльов – Бенуа Пер в 1/4 фіналу турніру ATP у Цинциннаті.

Бенуа Пер цього тижня показує бажання грати в теніс, а не лаятися з усіма і скандалити. Поки у нього непогано виходить. Чвертьфінал на «Мастерсі» – це хороший результат для Бенуа. І я б не сказала, що у нього зовсім немає шансів проти Андрія Рубльова. Росіянин у дуже важкому матчі обіграв Гаеля Монфіса. І у француза були відмінні шанси, щоб взяти другий сет. І подавав на партію Монфіс, і сетбол був. Але не вистачило терпіння. Рубльов кращого тенісу не показав. Видно, що він дуже нервує в кожній зустрічі, не знаходиться в гармонії з собою. Дратувався на Монфіса, коли той не дуже красиво повівся з медичним тайм-аутом.

Мені здається, й тут буде досить нервовий теніс. Пер грати вміє. Йому головне – захотіти. Зараз начебто він хоче, та й форма непогана. Рубльову буде непросто, враховуючи манеру гри Пера. Француз рваний ритм пропонує. Іноді намагається виграти все одним або двома ударами, іноді видає божевільні розіграші, заводиться від публіки. Суперник не найприємніший. А у Андрія, як я вже сказала, немає спокою всередині.

Ординар: Виграш
Турнір ATP. Цинциннаті. 1/4 фіналу
20:00/20 сер
Андрій Рубльов – Бенуа Пер
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі