Андрій Рубльов – Александр Звєрєв: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

23:30, 22 сер 2021
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Андрій Рубльов – Александр Звєрєв у фіналі турніру ATP у Цинциннаті.

Зізнаюся, дуже сильно здивував мене результат матчу Медведєва та Рубльова. Не очікувала я, що виграє Андрій. Не знаю, що сталося з Данилом після першого сету, який він легко виграв. Може, зіткнення з камерою так негативно позначилося, може, щось ще трапилось. Але Рубльов бився, бився й нарешті обіграв Медведєва, з шостої спроби. А до тієї зустрічі навіть сет виграти не міг.

Саша Звєрєв переміг в «дикій» боротьбі Стефаноса Ціціпаса. Передбачала, що буде довгий матч, так і вийшло. Звєрєв ще скаржився на проблеми зі шлунком. Вони заважали. Але він готовий здорово, впорався й з організмом, і з суперником.

Тут я запропоную зіграти «тотал менше ніж (23.5) гейми». Я думаю, що, якщо Звєрєв усі проблеми зі здоров’ям залишив у вчорашньому дні, то переможе впевнено. Якщо ж знову будуть складності, то Рубльов скористається ситуацією. Сумніваюся, що матч буде дуже затяжним. Тенісисти багато сил віддали вчора. Значення першого сету буде дуже серйозним.

Ординар: Виграш
Турнір ATP. Цинциннаті. Фінал
23:30/22 сер
Андрій Рубльов – Александр Звєрєв
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі