Андреа Петкович – Еліна Світоліна. Прогноз Ганни Чакветадзе

20:00, 06 сер 2016
Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Андреа Петкович – Еліна Світоліна у першому колі жіночого одиночного розряду Олімпійського тенісного турніру, який відбудеться ввечері в суботу в Ріо-де-Жанейро. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі буде досить наполеглива боротьба.

Жереб дивує на Олімпійському турнірі. У деяких парах зустрічаються дівчата, які в принципі ні на що не можуть претендувати. А тут відразу Петкович і Світоліна, які здатні дивувати. Невеликим фаворитом в цьому матчі вважають Світоліну, і я з цим згодна. Але все-таки тут може бути боротьба, і Петкович просто так не здасться. На турнірі в Монреалі в серйозній боротьбі Світоліна програла Кербер, але грала пристойно. У Петкович результати не дуже втішні останнім часом. У Канаді вона програла Петрі Квітовій досить легко.

Але я все-таки схиляюся до того, що боротьба буде серйозною, і дівчата зіграють більше 21,5 геймів. Грають вони в схожому стилі, обидві люблять атакувати, збільшувати темп. Гра Світоліної мені подобається трохи більше, вона менш прямолінійна тенісистка. Але в той же час у Петкович не все ладиться, проблеми в особистому житті. І тим не менше, її може прорвати в якийсь момент, вона може зібратися і зав’язати боротьбу в майбутній зустрічі. Це цілком реально, на мій погляд. Але виграти Петкович навряд чи зможе, не вистачає їй впевненості в кінцівках.

Ординар: Виграш
Олімпіада-2016. Жіночий одиночний розряд. 1 коло
20:00/6 сер
Андреа Петкович - Еліна Світоліна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
24303 14
Всі бонуси Parimatch
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі