«Андерлехт» – «Ростов». Прогноз Олексія Андронова

21:45/03 сер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Андерлехт» – «Ростов» в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів 2016/2017. Це гра-відповідь команд на цій стадії турніру. Гра відбудеться в середу ввечері на стадіоні «Констант ван ден Сток» в Брюсселі. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі бельгійці здобудуть перемогу. У першій зустрічі була зафіксована нічия 2:2.

Не бачу сенсу відмовлятися від тієї схеми, яка принесла успіх тиждень тому. Я продовжую наполягати на тому, що «Андерлехт» більш досвідчена команда. І мені здається, що «Андерлехт», забивши на виїзді спочатку один м’яч, а потім і другий, прекрасно розумів, що інших надзавдань немає. Попереду домашня гра. У Брюсселі на своєму стадіоні «Андерлехт» матиме перевагу.

«Ростов» солідно стартував в чемпіонаті, дожавши «Оренбург», граючи першим номером, що з ним буває досить рідко. Але мені здається, що все-таки важкий розклад у «Ростова». Дуже важко зі старту сезону грати по два рази в тиждень. По-друге, я думаю, досвід «Андерлехта» повинен все-таки позначитися. У зв’язку з цим пропоную поставити на чисту перемогу «Андерлехта» з коефіцієнтом 2,0.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів 2016/2017. Третій кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь
21:45/3 сер
«Андерлехт» - «Ростов»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0