«Андерлехт» – «Карабах». Прогноз Вадима Скічка

22:05/10 гру '15

Коментатор каналу 2+2, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко пропонує прогноз на матч 6-го туру Ліги Європи між «Андерлехтом» і «Карабахом».

«Андерлехту» необхідна перемога для того, аби продовжити виступи у Лізі Європи. «Карабаху» так само треба перемагати та сподіватися, що «Монако» не переграє «Тоттенгем». Отже ми маємо дві вмотивовані команди, які безумовно намагатимуться здобути потрібний для себе результат.

У першій грі «Карабах» переміг і це досі єдина звитяга азербайджанців у цьому турнірі. Сумніваюся, що їм до снаги повторити цей успіх вдруге, але вони старатимуться. Матч у Брюсселі пропустять три основних гравця «Карабаха» – Арментерос, Ель Жадеуї та Рейнальдо. Двоє з трьох – форварди. У бельгійців не буде Обрадовича та Дефура – теж неприємно.

Але за «Андерлехт» домашній стадіон і досвід у єврокубках. До того ж брюссельці не програвали у чотирьох останніх єврокубкових матчах. Схиляюся до перемоги «Андерлехта», але якщо вона і станеться – легкою не буде. Думаю це буде «низовий матч», як і у Азербайджані. Тому пропоную ставку «тотал матчу менше 2,5» за 1,8 на William Hill

Ординар: Програш
«Андерлехт» - «Карабах»
10.12.2015 22:05 ЕЕТ
Ліга Європи
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0