Анастасія Потапова – Корі Гауфф. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:00, 27 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Анастасія Потапова – Корі Гауфф в першому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться у вівторок, 27 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі росіянка зав’яже боротьбу.

Зустріч двох дуже молодих тенісисток. Гауфф всіх здивувала на Вімблдоні. Вона тоді грала дійсно здорово. Але фінальна частина сезону для неї буде складною. Вона все-таки дуже молода, їй всього 15. Після такого виплеску емоцій Гауфф буде складно. Та й фізично вона виклалася серйозно.

Потапова ж більш досвідчена тенісистка в порівнянні з американкою. Вона вже кілька років в турі, звикла більше грати, краще переносить навантаження. Бентежить її матч в Нью-Йорку проти Синякової, де вона програла 9 геймів і знялася. Але до цього у неї були непогані перемоги – над Ван Уйтванк, Шуай Чжан. Гауфф же у Вашингтоні тільки зіграла і вилетіла в першому колі, поступившись Заріні Діяс.

Думаю, що матч принциповий. Не дуже легко буде Потаповій, вона грає з тенісисткою, яка навіть молодша за неї. Але Гауфф зараз не так добре готова, як на Вімблдоні. І вдома грати морально складніше. Вважаю, що буде боротьба в цій зустрічі, і дівчата зіграють більше 20,5 геймів.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. 1-е коло
20:00/27 сер
Анастасія Потапова - Корі Гауфф
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0