Анастасія Павлюченкова – Кікі Бертенс. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

21:00, 29 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Анастасія Павлюченкова – Кікі Бертенс у другому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться у четвер, 29 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде тривала боротьба.

Досить багата історія зустрічей у цих дівчат, вони вже зустрічалися шість разів, причому двічі вони грали цього сезону. Перемагали цього року по разу – спочатку на Australian Open виграла Павлюченкова, а потім на турнірі в Санкт-Петербурзі Бертенс взяла реванш. Але в обох випадках грали з трьох сетів.

У Павлюченкової сезон складається не кращим чином. Дуже багато поразок. До приїзду на US Open вона лише раз виграла за останні кілька місяців. На турнірі в Торонто вдалося перемогти Аріну Соболенко. А до цього вона вигравала ще в квітні. Зараз Анастасія в пошуках тренера. Щось зміниться після US Open. Але вже вдалося пройти коло – це непогано. З Полін Парментьє Павлюченкова впоралася впевнено.

Ми побачимо силовий теніс, обмін потужними ударами. Думаю, що буде боротьба. Бертенс виглядає фаворитом, але вона нерівно виступає цього року. І останнім часом у неї великих успіхів не було. І в Торонто, і в Цинциннаті вона програла швидко. Так що впевненості у неї зараз великої немає. Ризикну поставити на те, що буде зіграно більше 20,5 гейми. 4 з 6 їхніх зустрічей гралися з трьох партій.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. 2-е коло
21:00/29 сер
Анастасія Павлюченкова - Кікі Бертенс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0