«Амкар» – «Краснодар». Прогноз Богдана Чуднівця

17:00/27 кві '17

«Амкар» грає в Пермі проти «Краснодара» в російській Прем’єр лізі. Член команди трейдерів букмекерської компанії Favbet, експерт «Рейтингу Букмекерів» Богдан Чуднівець вважає, що «Краснодар» переможе.

«Амкар» вдома грає непогано, 7 перемог і 4 нічиїх без жодної поразки, але на цей раз вони, на мою думку, мають все ж таки програти. «Краснодар» веде боротьбу з «Ростовом» за місце в зоні Ліги Європи і останнім часом виглядає непогано, матчів залишилось не так багато, тому потрібно перемагати. Вважаю, що «Амкар» і «Краснодар» це команди різного рівня і не дуже розумію, чому перемога «Краснодару» оцінюється саме так.

Напевно це пов’язано з останнім виїзним матчем «Амкара» проти «Локомотива» з Москви, в якому футболісти з Пермі змогли нанести лише 3 удари в площину воріт суперника за весь матч, але сенсаційно врятувались від поразки на 88-й хвилині матчу, зробивши рахунок матчу 3:3. «Амкар» не заслуговував цього результату і гра проти «Краснодара» повинна це показати.

Також зіграю цією ставкою проти серії нічиїх «Амкара», яка налічує вже чотири матчі поспіль. Також слід враховувати, що «Амкар» нічим не мотивований, ця команда розташовується на 8 місці в таблиці і вже ні на що не розраховує. Виліт з чемпіонату малоймовірний, а 4 місце і зона Ліги Європи – це непосильна задача.

Ординар: Виграш
Російська прем'єр ліга
17:00/27 кві
«Амкар» – «Краснодар»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0