Аманда Анісімова – Каміла Джорджі: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

22:30, 09 жов 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Аманда Анісімова – Каміла Джорджі у 2-му колі супертурніру в Індіан-Веллсі.

Дуже яскрава зустріч може вийти. Зустрічаються дві дівчини, які люблять грати в атакувальній манері, діяти жорстко, швидко. Коли вони в хорошій формі, то небезпечні навіть для гравців з топ-5. Але зараз, як мені здається, навряд чи Джорджі здатна показувати свій кращий теніс. У неї був відмінний відрізок влітку, коли вона виграла турнір у Монреалі, але після цього пішов спад. Напевно, занадто багато святкувала Каміла. Після US Open вона довго не грала, але приїхала в Чикаго, де відразу програла румунці Рузє. Мені здається, що всього за тиждень італійка не сильно покращила свою форму.

У Анісімової рік вийде дуже слабким. Чекали, що вона буде прогресувати, потрапить у топ-20, а то й у топ-10. Але нічого такого й близько немає. Видно, що дівчина дорослішає й не може впоратися з собою. Але все-таки на харді вдома Аманда може показати свої найкращі якості. Це повинно її мотивувати. Матч першого кола їй вдався, правда, суперниця була слабкою. Але хоча б до кортів вдалося звикнути.

Я ризикну поставити на Анісімову. Форма обох дівчат викликає сумніви. Але Джорджі, по-моєму, взагалі зараз не дуже хоче напружуватися.

Ординар: Виграш
Турнір WTA. Індіан-Веллс. 2-е коло
22:30/9 жов
Аманда Анісімова – Каміла Джорджі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
297
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі